Auto-Moto

Provozujete autodopravu nebo sklad zboží? Pak potřebujete dřevěné palety

Lidé podnikají v nejrůznějších oborech, které jsou jim vlastní a vynáší dostatečné množství peněz. Jestliže jste se rozhodli pustit se do autodopravy a převozu libovolného sortimentu nebo rozjíždíte skladové prostory, určitě budete potřebovat spoustu věcí. Není to jenom nákladní vozidlo, regály, vysokozdvižný vozík a podobně. Opomíjet byste neměli na to nejdůležitější, čímž jsou dřevěné palety.

Není paleta, jako paleta

Tento dřevěný doplněk vám značným způsobem ulehčí vaši práci, a to nejenom při převážení vybraného sortimentu, ale i v rámci jeho skladování. Dřevěné palety se úměrně promítají do celkové bezpečnosti práce. Zmínka by měla padnout také o pohodlnější a rychlejší činnosti.

Těmi asi nejpoužívanějšími palety jsou euro palety. Při jejich pořizování musíte dbát na to, aby splňovaly příslušné normy a odpovídající certifikaci. Teprve takové palety totiž lze využívat nejenom k vnitrostátní, ale i k mezinárodní dopravě.

Dřevěné palety EUR nabývají rozměrů 1 200 x 800 milimetrů a mají nosnost 1 500 kg. Při jejich nákupu se zajímejte o kvalitu používaného přířezu, jenž se kladně promítá do celkové bytelnosti a odolnosti palety. Jen samotným nákupem palet to však nekončí. Vhod vám přijdou také přidružené služby.

Opravy a výkup dřevěných palet

Při práci s paletami může čas od času dojít k jejich poškození. Takovou paletu však v žádném případě nevyhazujte. Využít můžete cenově dostupné opravy dřevěné palety, z níž zkušení pracovníci vytvoří paletu téměř novou.

Hodně využívanou službou je také výkup palet. Pokud již tento pracovní doplněk nepotřebujete, nemusíte jej za každou cenu pálit za skladem. Opotřebované palety jednoduše dáte k výkupu, a ještě za ně dostanete přiměřenou finanční náhradu. Tohle všechno dohromady rozhoduje o výběru kvalitního dodavatele dřevěných palet.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top