Bydlení

Školení o realitní způsobilosti, aneb dá se v současnosti začít s podnikáním v realitách?

pixabay,com

Podnikání v realitách prochází v posledních letech velkou spoustou ústavních změn, což se odráží především na nasycenosti a kvalitě realitního trhu. Nově se prosazení na realitním trhu opravdu komplikuje v případě, že se jej snažíte obsadit z pohledu makléře.

Správa činžovních domů, bytů i asistence při prodejích. Majitelům nemovitostí se daří

Veškeré tyto požadavky, které příslušné vládní a správní orgány dávají na hlavu realitních makléřů, mají zajisté velice pozitivní dopad na služby v našem prostředí. Dá se opravdu bez jakékoliv nadsázky říci, že se podnikatelům a majitelům nemovitostí s cílem zbohatnutí velice dobře daří a dařit se jim bude i v dalších nadcházejících sezonách. Mnohem kvalifikovanější pracovníci na trhu dokáží vytvořit příjemnější prostředí.


Mimo prodejů tak vznikají například i takové služby jako je správa činžovních domů a další různých nemovitostí. Ta nevzniká za účelem jednorázového zisku prodejem, ale naopak pro generování dlouhodobého a jistého příjmu z pronájmu vlastněné nemovitosti, přičemž nabízí svému klientovi především jistoty v mnoha ohledech administrativních a finančních náležitostí. Právě v těch ohledech, které již mnoha podnikatelům „zlomili vaz“.

Nároky na realitní makléře jsou velké, ale stále přiměřené

I když se nároky na realitní makléře neskromně přiostřují, tak se dá stále říci na rovinu to, že jsou nyní spíše přiměřenými a dříve byli až směšně jednoduché. Je pravda, že se kvůli nim stahuje spousta špatných elementů z realitního trhu zpět a tržní ovzduší je tak mnohem čistější. Letošní rok a podzimní druhá vlna koronaviru má ale i pro regulérní zájemce nepříjemnost v tom ohledu, že jsou mnohá školení o realitní způsobilosti a náležité kurzy rušeny a posouvány neustále na vzdálenější termíny.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top