Elektronické cigarety

Trendy, které pomáhají k zdravějšímu životnímu stylu

pixabay.com

V moderním světě můžeme potkat celou řadu nových trendů a vymožeností, které nám pomáhají se zdravým životním style. Občas nás dokáže překvapit, že nám pomohou například s pravidelným pohybem, nebo se zdravějším pojetím některých zdravotních zlozvyků.

Ostatně právě tyto trendy jsou i zároveň součástí přeměny spousty lidí. V moderním světě postupně mizí celá řada chorob a neduhů, protože nám technologie pomáhají s jejich odstraněním. A podobné technologie si představíme právě i na následujících řádcích.

Elektronické cigarety dělají kouření zdravějším, než kdy jindy

Kouření je jedním z největších neduhů současné doby. Většina kuřáků propadá této kratochvíli v poměrně dost mladém věku a kvůli vysoké závislosti se jej opravdu jenom velice obtížně zbavuje. Možností, jak se mu oddávat a zároveň neubližovat sobě a svému okolí, jsou ale elektronické cigarety.

Elektronické cigarety, či elektronky, jsou odlišné oproti klasickému kouření v celé řadě věcí. Jde především o elektrický spotřebič. Namísto použití ohně je v elektronické cigaretě použito jednoduché topné těleso, které je připojené na dobíjitelnou baterii. Těleso potom ohřívá zásobník s emulzí, ze které vzniká inhalovaná pára. Výhodou je, že zde nejsou škodlivé vedlejší produkty pálení. Zároveň máte možnost limitovat bez velkých změn obsah nikotinu.

Chytré hodinky a fitness náramky

Další z mnoha technologií, které pomáhají lidskému zdraví, jsou fitness náramky a hodinky. Většina lidí, které se tou dobou už nevěnuje aktivně fitness a zdravému životnímu stylu, si je totiž pořizuje jako motivační prvek. Díky fitness náramkům můžete každý den kontrolovat vaši aktivitu hodinu po hodině. Stejně tak si můžete dávat pozor na to, jak moc aktivní jste a kupříkladu se vyzývat s vašimi přáteli, nebo se jednoduše navzájem motivovat k lepším výsledkům. 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top