Průmysl

Ultrazvukové čističky jsou stále upotřebitelnější. Víte, kde všude je opravdu využijete?

ultrazvuk.eu

Čištění ultrazvukem patří mezi moderní metody, které vynikají ohromnou efektivitou při zachování bezpečného čištění. Díky tomu jsou velice oblíbené a neustále se rozšiřují napříč různými obory. V dnešním článku si představíme, kde všude se mohou ultrazvukové čističky opravdu upotřebit.

Čištění ultrazvukem ocení především zlatníci

Šperky jsou na čištění jedny z neobtížnějších předmětů. Jsou na nich mnohdy velké detaily, drobounké součástky a jsou především z měkčích drahých kovů. Jejich čištění jakoukoliv manuální metodou tedy zabere spoustu času, a navíc mnohdy může dojít k jejich poškození. Ultrazvukové čištění tak nabízí přesně takovou kombinaci hodnot, kterou zlatníci při čištění šperků dokonale využijí. Bez jakéhokoliv poškození jsou schopné čistit i ty největší detaily.

Ultrazvukové čističky překvapí i hledače pokladů

Hledání kovových pokladů v přírodě je velice zajímavou zálibou. Hledači používají buď detektor kovů k hledání přímo pod povrchem, nebo velice silné vrhací magnety pro hledání pod vodní hladinou. V obou případech ale platí, že pokud nevytáhnete nějaký mladý předmět, tak je většinou už dost poškozený z přirozeného prostředí. Přesně tady mohou ultrazvukové čističky ukázat svoje vlastnosti nejvíc. Opravit naleptaný povrch z přírody sice nedokážou, ale rozhodně jej budou čistit s mnohem větší opatrností než všechny možné manuální metody.

Šikovná součást technologických firem

Technologické společnosti jsou jedním z oborů, kde se neustále opotřebovávají a opracovávají kovové předměty. Mnohdy jsou ale předměty jen zaneseny spoustou špíny, nebo na nich vznikají nánosy jako vedlejší produkt strojírenské výroby. Ultrazvukové čističky jsou zajímavou čistící metodou jak pro první, tak i pro druhý problém!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top