Průmysl

Vyzkoušejte, k čemu všemu se hodí kvalitní I profil

Profilová ocel je nepostradatelným stavebním materiálem při budování nejrůznějších konstrukcí. Konkrétně I profil nabývající nejrůznějších rozměrů. Ocel je pevná, bytelná a má dlouhou životnost. Možná právě proto vám přijde vhod při realizaci menších i větších staveb. Své užití najde v podstatě v jakékoliv oblasti stejně, jako hutní materiál obecně.

Kvalitní ocel libovolných parametrů

V případě ocelových materiálů je přínosná jedna věc. Vznikají z válcované oceli za tepla, která nabízí snadnou svařitelnost, ale také bezproblémové dělení vhodnými nástroje. I profil je toho jasným důkazem. V jeho případě budou hrát hlavní roli jmenovité rozměry promítající se do celkové hmotnosti. Když vezmeme v potaz tyče průřezu I, pak mohou začínat na velikosti I80 a pokračovat do velikosti I500. Na své si přijde zkrátka kdokoliv.

Kvalitní I profil je navíc dodáván v různých délkách. Nejobvyklejší jsou dvanáctimetrové a čtrnáctimetrové profily, které však mohou být zakráceny na požadovanou velikost. Když si najdete toho správného dodavatele tohoto sortimentu, tuto službu vám za drobný poplatek nabídne automaticky.

Nepodceňujte hutní materiál

Je nepochybné, že I profil patří mezi hojně využívané hutní materiály. Není ovšem jediný, který se vám hodí ke zpevnění libovolné konstrukce a stavby. Vedle profilové oceli můžete směle využívat také ocelové nosníky, jakly, trubky, ale i plechy. Ty nachází své užití na střeše, stěnách i podlaze. A pokud bychom v tomto směru měli být skutečně kompletní, zazní ještě zmínka o betonářské oceli a kari sítích. I ty jsou při výstavbě čehokoliv doslova nepostradatelnou součástí.

Najděte si spolehlivého dodavatele hutního materiálu, který vám kromě pestrého produktového portfolia nabídne i zmíněné krácení nebo dopravu na místo určení.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top